Otomobil
  Post on Apr 27, 2019
  İngiltere'de yeni bir araştıma yüzlerce anahtarsız giriş ve çalışma sistemi bulunan aracın çalınma ...
  Otomobil
  Post on Jan 23, 2019

  İsveç 2030 dan sonra komple Elektrikli arabalara geçiyor.

  Otomobil
  Post on Jan 23, 2019

  Yeni otomobil satın almanın heyecanıyla unutabilirsiniz. Ancak İkinci Elde Satış Değerini Artıran ...

  Otomobil
  Post on Jan 21, 2019

  Uganda yerli hibrit araç üretimine de başlayacak.

  Otomobil
  Post on Jan 21, 2019

  Otomobil Sürüşünü Tamamen Değiştirecek 12 Otomobil Teknolojisi.

  Otomobil
  Post on Jan 20, 2019
  Alman otobanlarında, tek bir noktada hız tespiti yapan radarlara alternatif olarak, 2 kilometre ...

  TRAFİK KURALLARINI UNUTUYORUZ.

  Avrupa’nın değişik ülkelerinden karayolu ile tatile gidenler, yurtdışına çıkar çıkmaz trafik kurallarını unutuyor ve kazalara sebep oluyor. Uzun yolda yorgun ve uykusuz araç kullanıyorlar.

   

  Avrupa’da yaşayan yüzbinlerce kişi her yıl karayolundan Türkiye’ye seyahat ediyor. Bu uzun yolculuk sırasında sık sık trafik kazaları meydana geliyor.Malesef arzulamadığımız haberler le karşılaşıyoruz.Trafik kazalarında her yıl onlarca gurbetçimiz yaralanıyorlar ve bu kazalarda hayatlarını kaybedenlerde oluyor.

  Almanya’nın Mildenberg kentinden yola çıkan ‚Serdar Keveli ‚Avrupa ülkesinde kuralların en ufak detayına bile dikkat eden ve hiçbir ihlalde bulunmayan sürücüler, her nedense yurtdışına çıkar çıkmaz trafik canavarı oluyor. Bu tabiki herkes için geçerli değil, ancak kaza nedenlerine bakıldığında hep aynı ihlaller ve hatalar dikkat çekiyor: Hatalı sollama, aşırı hız, uykusuzluk ve yorgunluğun yol açtığı kazaların olması bizleri üzüyor , dedi.

  Serdar Keveli ‚Geçtiğimiz yıllarda uykusuzluk nedeniyle yaşanan üzücü olayların sayısı çok fazla. dedi.. Vatandaşlarımız Mümkün mertebe dinlenerek gitsinler, diyen ‚Keveli‘

  uykusuz yola cikmayin

  Bosphorushotele SılaYolu.com tavsiyesi ile geldim ve çok memun kaldım ‚ Herkese tavsiye ederim.SılaYolunda en güvenli Tesislerden biri olan Bosphorushotel‘de vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile kalabilirler. SılaYolunda bundan güvenli bir tesis bulamazsınız , diyen, Keveli‘ Yaz aylarında meydana gelen trafik kazalarının en başlıca nedenleri yorgunluk ve konsentrasyon eksikliğidir. dedi.

  Haber Sezai Koç

  Sırbistan / Niş Aleksinaç

  Bosphorushotel

  Günün Öne Çıkanları

  Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Bakır, "Kenenin cımbızla, parçalamadan ve ezmeden bir seferde çıkarılması lazım" ...
  Akit yazarı Burak Karen, gurbetçi Türklerin Almanya'da 100 milyar avroları olduğunu belirterek, "Erdoğan’ın bir işaretiyle paralar ...
  PARİS – Avrupa Birliği (AB) içerisinde Schengen serbest dolaşım sisteminin iptali olasılığı gün geçtikçe somutluk ...

  Bunlarda ilginizi çekebilir

  ©2002 -2018 SılaYolu.com Tüm Hakları Saklıdır.

  Sıla Yolu.com. Almanya ve Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza 'Silayolu Rehberi olma misyonu üstlenmiş ve bu sorumlulukla hayata geçmiş bir websitesi olarak yola cıkmıştır.

  Avrupa'da kendi alanında 2002'den bu yana 1 Numara olan SilaYolu.com Avrupa'da en çok ziyaret edilen internet portallarından bir tanesidir.

  • info@silayolu.com 
  • Hotline: 01805 47 44 66

  Çözüm Ortaklarımız

  Please publish modules in offcanvas position.