Hakkımızda

  Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
   

  SILAYOLU AVRUPA’nın İlk ve Tek TÜRK OTOMOBİL DERNEĞİ

   

  DTAC , Deutsch&Türkischer Automobil Club e.V.

  HAKKIMIZDA

  SILAYOLU.COM KİMDİR?

  1.SılaYolu Kimdir?

  Sıla Yolu.com. Almanya ve Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza 'Silayolu Rehberi olma misyonu üstlenmiş ve bu sorumlulukla hayata geçmiş bir websitesi olarak yola cıkmıştır.

  Avrupa'da kendi alanında 2002'den bu yana 1 Numara olan SilaYolu.com Avrupa'da en çok ziyaret edilen internet portallarından bir tanesidir.

  Portalımızda SılaYolu ile ilgili haberlerin yanısıra 'Avrupa ve  Türkiye'yi ilgilendiren genel  haberlere de yer vermekteyiz.

  SılaYolu.com 'Bu amaçla, Avrupa' da yaşayan Avrupa'lı Türk Vatandaş'larımıza SılaYolu ile ilgili  daha çok haber daha çok bilgi ulaştırmak, SılaYolu'ndaki anlık gelişmeleri güncel haberleri  sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

  İLKELERİMİZ

  'Tarafsız ve yorumsuz, açıklık ve hüküm veren değil, postacı habercilik temel ilkelerimizdir. www.silayolu.com ekibi ne olursa olsun sahip olduğu ilkelerden taviz vermez.

  SılaYolu.com 'Avrupa'da, Türkiye'de ve tüm SılaYolu güzergahı üzerinde meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek Avrupalı Türkler'e  sunuyor.

  Neden 'Silayolu.com?

  Silayolu.com İnternet Dünyasının ilk ve Tek 'Yol ve Tatil Rehberi özelliği taşıyan bir internet sitesidir.Silayolu.com Aynı zamanda Turizm Şirketleri tarafından da  Reklam ve Tanıtım bazında aranılan bir internet Sitesi olma özelliği taşımaktadır.

  Güvenin Tek Adresi

  'Avrupa'da yaşayan Türklerin vatanından uzak olması nedeniyle; her sene sıla özlemini gidermek üzere yollara cıkan vatandaşlarımızın ülkeler itibariyle son gelişmeleri tam öğrenememesi, çeşitli nedenlerden dolayı yol üzerindeki ülkelerdeki değişimleri tam yakalayamaması, Sılayolu.com'a önemli görevler yüklemektedir.

  En başta tabii ki bilgilendirme, vatandaşın yanında olma,her konuyu ayrıntılarıyla anlatabilme.En son güncel 'Sılayolu' Güncel 'Güzergah ve Ülkeler itibarıyla bilgileri verme özelliği taşıyan internette ilk ve tek olan bir sitedir.

  Silayolu.com Yillarca sadece hizmet anlayışı ile hizmet etmis, Yıllarca Vatandaşlarımız arasında oluşan güvensizlik kaosunu ortadan kaldırmayı başarmış.' Ve 'Avrupa genelinde 'Vatandaşlarımızın güvenini kazanmayı başarmıştır.'

  Hedef Kitle

  Sılayolu.com Tüm sene boyunca 'Geniş bir kitleye, Avrupanın dört bir yanında yaşayan Türk vatandaşlarına itap etmekte,Aylık 350 – 500 bin ziyaretçi sayısına ulaşmaktadır.

  Haber alanı

  Silayolu.com 'Aynı zamanda 'Tüm sene boyunca'da SılaYolu’nda yaşanan sorunları ve aldığı her haberi yorum katmadan,magazine boğmadan, ziyaretçisine sunmaktadır..

  Sıla Yolu.com Sorunlara Çözüm buluyor.

  Sılayolu.com Tatil ve Yol rehberi olarak iletişim alanında da bir çok yeniliklere imza atarak.''Çok kısa zamanda hedeflerine ulaşarak,büyük yankı yaratmayı başarmıştır..' Bugün Avrupanın 4 bir yanından gelen ziyaretcisiyle bir bütün olarak adımlarına emin adımlarla devam etmektedir.

  Gelecekte sizi neyin beklediğini merak ediyorsanız, Vatandaşlarımıza yönelik 'Bugünün sorunları için ürettiğimiz çözümlere bakın!

  Sila Yolu.com Hedeflerinize Ulaştırır!
  "Silayolu.com", binlerce kişinin aktif olarak bulunduğu, Internet dünyasının saygınlığıyla bilinen uğrak yeridir. Gelin Sizde 'Silayolu.com,da yer alın, güçlü teknolojiyle hizmet veren lider ve güvenilir bir markanın çatısı altında, iş ve sosyal çevrenizi genişletin, var olan müşterilerinize ve hedef kitlenize kolaylıkla ulaşın.

  İçerik

  Silayolu.com, Tüm Avrupa çapında 'Yol ve Tat il Rehberi içeriği ile İnternetin en geniş kaynak sitesi haline geldiğini büyük bir gururla ifade edebiliriz'. Sılayolu.com 'Avrupa'nın en büyük 'Yol ve Tatil Rehberi içeriği üreticilerinden birisi olduğunu kanıtlamıştır.'Sılayolu.com'da yer alan Yol ve Tatil Rehberi tamamen özgün ve uzman kişilerin denetiminde oluşturulmaktadır.. Internet sitelerinde yaygın kanı kopya ve çalma çırpma yöntemi olmasına rağmen Sılayolu.com konusuna özen göstererek. Her sene yayınladığı ‘ADIM ADIM SILAYOLU’ Rehberi içeriğinin 'Doğru ve güvenilir olmasına özen göstermektedir.

  Faliyet alanları

  Silayolu.com 'Profesyonel kadrosu ile 2002'den 'Bu yana' her sene 'Sıla Yolu üzerindeki tüm ülkerin gümrük,trafik ve güvenlik durumlarını araştırarak.' Ziyaretçilerine sunmaktadır.Diğer yandan Turizm alanında da tanıtım,Konaklama, Hotel ve dinlenme Tesisleri hakkında bilgiler sunmaktadır.

  Doğru ve Güvenilir olmak' SilaYolu.com'un ilkelerinden bir tanesidir.

  Sizde 'Sila Yolu.com'da Yerinizi alın.

  Sizde böyle bir güven sağlayan, sadece hizmet amacıyla hareket etmeyi kendine ilke edinen bir sitede yerinizi almak istemezmisiniz, Silayolu.com 'Sade izin sezonunda değil.' Güncel haberleriylede 'Tüm sene ilgiyle izlenen bir sitedir.

  Silayolu.com Sitesi ve Sosyal Medya üzerinde 100 bin üzerinde üyeye sahip olup, Aylık yaklaşık 350 -500 bin civarında bir ziyaretci sayısı potansiyeline sahip ve gün geçtikce ziyaretci sayısını ve üye potansiyelini artırmaya devam ettirmektedir.

  Sosyal Medyada (Facebook) Avrupalı Türkler tarafından en çok ziyaret edilen aylık 500 bin ziyaretçiye ulaşan İzinyolu / SılaYolu grubuna sahiptir.

  Silayolu.com un sunmuş olduğu hizmetin avantajlarından yararlanmak ve daha çok kitleye ulaşmak istiyorsanız!

  Avrupa genelinde 2002 den bu yana "Türk vatandaşlarına yönelik yol hizmetleri sunan, Internette Güvenin adresi olan Silayolu.com da hemen yerinizi alın.

  İletişim: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  Euroturkassist
  7/24 Acil Yardım Notruf
  Almanya : +49 (0)1805 47 44 66 * 0,14 cent Mobil max. 0,44 cent *
  Belçika: +32 484517784
  Whatsapp: +49 (0) 151 4 7213864
  Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  DTAC Deutsch &Türkischer Automobil Club e.V.

  www.euroturkassist.com

   

  ÜBER UNS 


  Herausgeber:


  DTAC.eu


  EuroTürkassist Avrupalı Türklerin Yol Yardımı


  DTAC  Deutsch &Türkischer Automobil Club e.V.  ( VR. 22450 ) Eingetragen

  Şube Adresi:


  Altendorfer str.375
  45143 Essen

  +49 (0)1805 47 44 66

   

  DTAC.eu
  EuroTürkassist Avrupalı Türklerin Yol Yardımı
  DTAC  Deutsch &Türkischer Automobil Club e.V. 

  Şube Adresi:

  Master GmbH Meister KFZ-Werkstatt

  Izzet Can

  Pullach 19

  83059 Kolbermoor

  Kontakt

  Telefon: +49 8061 9369726

  7/24 Acil Servis +49 (0)1805 47 44 66

  DTAC.eu
  EuroTürkassist Avrupalı Türklerin Yol Yardımı

  DTAC  Deutsch &Türkischer Automobil Club e.V. 

  Belçika: +32 484517784

   

  www.dtac.eu

  www.euroturkassist.com

  DTAC  Deutsch &Türkischer Automobil Club e.V.

  EuroTürkassist Avrupalı Türklerin Yol Yardımı

  Vorsitzender

  Herr, Sezai Koç

  E-Mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  Hotline: 01805 47 44 66 * 0,14 cent Mobil max. 0,44 cent *

  Technische Umsetzung / Online Marketing:

  Pressemitteilungen, Presseeinladungen und ähnliches bitte ausschließlich

  an

  die folgende E-Mail-Adresse:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. senden

  TÜRKISCHEREDAKTION- KATKIDA BULUNANLAR (TÜRKÇE) Unterstützung durch

  Herrn, Ferit Odabaş


  Copyright

  Alle Rechte vorbehalten. Eine Verwertung der urheberrechtlich geschützten Beiträge, insbesondere durch Vervielfältigung, Verbreitung auch in elektronischer Form, sowie Speicherung in Datenbanksystemen bzw. Inter- oder Intranets ist ohne vorherige Zustimmung unzulässig und strafbar, soweit sich aus dem Urhebergesetz nichts anderes ergibt.

  Haftung:

  Trotz sorgfältiger inhaltlicher Kontrolle übernehmen wir keine Haftung für dieInhalte externer Links. Für den Inhalt der verlinkten Seiten sind ausschließlichderen Betreiber verantwortlich.


  Tarafımızdan titizlikle yapılan incelemelere rağmen, sayfamızda linkleri verilen yabancı web sitelerinin içeriğinden sadece ilgili sitenin yayıncıları sorumludurlar. Okuyucularımıza önemle duyrulur.

  Rechte, Haftung und Inhalte

  Das grafische Gesamtkonzept dieses Internetauftritts ist urheberrechtlich geschützt. Alle Inhalte (Text- und Bildmaterial) werden Internetnutzern ausschließlich zum privaten, eigenen Gebrauch zur Verfügung gestellt, jede darüberhinausgehende Nutzung ist unzulässig oder bedarf der Genehmigung der

  DTAC  Deutsch &Türkischer Automobil Club e.V.  

  Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  Es gilt weiter der in diesem Impressum beschriebene Haftungsausschluss.

  Die Inhalte dieses Internetauftritts wurden mit größter Sorgfalt erstellt. Für die Richtigkeit, Vollständigkeit und Aktualität der Inhalte kann der Webmaster jedoch keine Gewähr übernehmen. Jede Haftung für eventuelle Schäden, die aus fehlerhaften Informationen dieser Seite entstehen könnten, wird ausdrücklich ausgeschlossen.

  Haftung für Link

  Unser Angebot enthält Links zu externen Webseiten Dritter, auf deren Inhalte der Betreiber (Webmaster) keinen Einfluss hat. Deshalb kann er für diese fremden Inhalte auch keine Gewähr übernehmen. Für die Inhalte der verlinkten Seiten (wie auch jene von eingeblendeter Banner-Werbung) ist stets der jeweilige Anbieter oder Betreiber der Seiten verantwortlich.

  Die verlinkten Seiten, die Angebote von kommerziellen Dienstleistern und jene von Partnerprogrammen, wurden zum Zeitpunkt der Verlinkung auf mögliche Rechtsverstöße hin überprüft. Rechtswidrige Inhalte waren zum Zeitpunkt der Verlinkung nicht erkennbar. Eine permanente inhaltliche Kontrolle der verlinkten Seiten ist jedoch ohne konkrete Anhaltspunkte einer Rechtsverletzung nicht zumutbar. Bei Bekanntwerdung von Rechtsverletzungen wird der Betreiber derartige Links umgehend entfernen.

  Markenrechte und Werbung

  Sollten Markennamen auf dieser Seite genannt werden, liegen deren Rechte bei den Inhabern. Bei der Einblendung von Werbung (Bannern), die durch so genannte Partnerprogramme generiert werden, haftet das jeweilige Unternehmen für deren Inhalt. Mögliche Rechtsverstöße werden, wie unter Punkt “Haftung für Links” beschrieben, verfolgt.

  Urheberrecht

  Die durch den Seitenbetreiber erstellten Text- und Bildinhalte auf diesen Seiten unterliegen dem deutschen Urheberrecht. Beiträge Dritter sind als solche gekennzeichnet oder im Impressum gekennzeichnet. Die Vervielfältigung, Bearbeitung, Verbreitung und jede Art der Verwertung außerhalb der Grenzen des Urheberrechtes bedürfen der schriftlichen Zustimmung des jeweiligen Autors beziehungsweise Erstellers. Downloads und Kopien dieser Seite sind nur für den privaten, nicht kommerziellen Gebrauch gestattet.

  Datenschutz

  Der Nutzung von im Rahmen der Impressumspflicht veröffentlichten Kontaktdaten durch Dritte zur Übersendung von nicht ausdrücklich angeforderter Werbung und Informationsmaterialien wird hiermit ausdrücklich widersprochen. Der Betreiber der Seiten behält sich ausdrücklich rechtliche Schritte im Falle der unverlangten Zusendung von Werbeinformationen, etwa durch Spam-Mails, vor.

  Bunlarda ilginizi çekebilir

  ©2002 -2018 SılaYolu.com Tüm Hakları Saklıdır.

  Sıla Yolu.com. Almanya ve Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza 'Silayolu Rehberi olma misyonu üstlenmiş ve bu sorumlulukla hayata geçmiş bir websitesi olarak yola cıkmıştır.

  Avrupa'da kendi alanında 2002'den bu yana 1 Numara olan SilaYolu.com Avrupa'da en çok ziyaret edilen internet portallarından bir tanesidir.

  • info@silayolu.com 
  • Hotline: 01805 47 44 66

  Çözüm Ortaklarımız

  Please publish modules in offcanvas position.